top of page

איזון  והטענת  

רפאו את מרכזי האנרגיה שלכם
ושחררו את מלוא העוצמה של אנרגית החיים שלכם

הצ'קרות

על פי התורה העתיקה של קונדליני יוגה

והתאמתה לעולם המערבי על ידי אנודיאה ג'ודית

סדנה בת 8 מפגשים  בנאיה יוגה חיפה

בהנחיית יעל סאט ביר

בימי שבת בבוקר פעם בשבועיים

החל מה- 21 לינואר

להרשמה התקשרו לטלפון 054-6265350

או כתבו לי במייל yaelsatbir@gmail.com

האם אתם מוכנים לרתום את כוח החיים שלכם ולחוש כל תא ותא בגופכם

מתעורר ומתרונן?

האם אתם מוכנים להשיל תבניות התנהגות מגבילות

שסיגלתם לעצמכם בילדות ואשר חוסמות את מלוא הפוטנציאל שלכם

ובעקבות כך להיות יותר בריאים, שלמים וממורכזים?

האם אתם נרגשים לגבי האפשרות להביא את גופכם, רגשותיכם, מערכות

היחסים שלכם והיצירתיות שלכם לידי יישור קו עם מהות נשמתכם?

אם כן, המשיכו לקרוא...

הדרך להנות מבריאות קורנת ואנרגיה שתומכת אתכם 24/7 ומעוררת לפעולה את כל המתנות שלכם, העוצמה והיצירתיות שלכם, מתחילה כשאתם לומדים כיצד לעבוד עם האנרגיות הטבעיות שלכם בצורה יותר מתוחכמת.

כמתרגלים של יוגה, אתם כבר מודעים לכך שאנרגית החיים הזורמת דרככם היא זו שיוצרת את תחושת החיוניות שלכם. בודאי גם שמעתם על הצקרות, שבעת מרכזי האנרגיה המצויים לאורך עמוד השדרה ומתעלים את האנרגיה לאזורים השונים של חייכם.

כפי שפאנל סולרי מקבל את אנרגית השמש וממיר אותה לחשמל, כך מקבלות שבע הצקרות את האנרגיה הקוסמית האוניברסלית וממירות אותה ל"חשמל" שמטעין בחיוניות את הגוף, הנפש והרוח.

השאלה היא, איך אתם יכולים לעבוד עם הצקרות שלכם כדי להעצים את כוח החיים שלכם, לנהל אותו באופן יעיל, ולשלוט בזרימה שלו בכל ישותכם?

סדנת איזון והטענת הצקרות עונה על שאלות אלה. היא תעזור לכם להבין ולטייב את מערכת האנרגיה הטבעית שלכם כדי שתשיגו התנסות חיים פעילה, מלאת השראה וצבעונית, שעד עתה נראתה בלתי מושגת.

אך קודם, הבה נדבר עוד קצת על הצקרות.

הצקרות הן הארכיטקטורה של הנשמה

מערכת הצקרות, שמקורה במורשת היוגית בהודו, הולכת ונהיית יותר ויותר פופולרית במערב, הרבה בזכות מאמציהם של מורים וסופרים שמלמדים על כך כבר ארבעה עשורים. אנודיאה ג'ודית היא אחת הבולטות שבהם.

עבודתה כמורה ליוגה, תרפיסטית ומטפלת בגוף, איפשרו לה לפתח שילוב יחודי של טכניקות שרותמות את האנרגיה שאגורה בחומר ומתמירות אותה צעד אחר צעד דרך כל צקרה.

כל אחד יכול ללמוד ולתרגל טכניקות אלה, המבוססות על עקרונות היוגה והתרפיה הביואנרגטית. יש גם תרגילים שכיף לעשות עם שותף ומאוד מועילים למטפלי גוף נפש העובדים עם לקוחות.

הצקרות מאורגנות בסדר הגיוני שיש לו השלכות פילוסופיות עמוקות, והן ההילוכים שמניעים את הגוף - הרכב הפיזי בו הנשמה מתקדמת במסעה.

בהסתכלות יותר מעמיקה, מערכת הצקרות מתארת את הארכיטקטורה של הנשמה.

הצקרות הן מערבולות מסתחררות של אנרגית כוח החיים, הממוקמות לאורך ערוץ מרכזי שמחבר את השמיים עם האדמה דרך ליבת הגוף. ללמוד "להיות במרכז שלך" זה הצעד הראשון בהפעלה של הצקרות. אך יש עוד הרבה מה ללמוד על איזון ותחזוקה של זרימת אנרגיה בריאה תוך התמודדות עם האתגרים הרבים של החיים.

הצקרות הן ה"צנרת" האנרגטית שמביאה מים לכל חלק מ"ביתכם" הפיזי. סתימה או נזילה במערכת האנרגטית עלולה להשפיע על כל המערכת באופנים מזיקים ולא צפויים.

כשאנו גדלים, אנו יוצרים בצורה קבועה ולא מודעת תעוקות ולחצים בצקרות שלנו. לדוגמה, אם אנו עומדים על דעתנו, ולאחר מכן מענישים אותנו על כך, אנו עלולים לסגור את הצקרה השלישית (מקור הכוח), דבר שמחליש את תחושת העוצמה שלנו בעתיד.

באופן זו ההיסטוריה הרגשית שלנו מתערבבת עם המערכת האנרגטית והגוף. טראומות, פחדים וחוויות שליליות יכולים להוביל בטווח ארוך ליציאת המערכת האנרגטים מאיזון, וזה יכול לבוא לידי ביטוי כרגשות שליליים עמוקים ומושרשים, סטרס כרוני, ואפילו מחלות.

דרך הבנת הצקרות וכוח החיים הזורם דרכן, ולימוד הכלים שיהיו שימושיים לשארית חייכם, תוכלו להחזיר לעצמכם את החיוניות, לנהל את רגשותיכם, להביא לידי ביטוי את עוצמתכם, להיות עם לב פתוח, להרחיב את היצירתיות שלכם, להקפיץ את החזון שלכם לגבי חייכם, ולרומם את תודעתכם.

להרחיב את הקיבולת להכיל אנרגית חיים

הלימוד הזה מרחיב את הידע המוכר לגבי הצקרות ומדבר על מושג המטען האנרגטי. כאשר אתם "טעונים" אתם יודעים את זה. זה כמו זימזום של אנרגיה שנעה דרך המערכת שלכם. בין אם זו התרגשות או פחד, עירור מיני או כעס, המטען האנרגטי משפיע עלינו הרבה יותר ממה שאנו תופסים.

בדרך כלל אנו יוצרים חסימות אנרגטיות כדי להגן על עצמנו מפני סוגים של מטען שמציפים אותנו בתחושה לא נעימה. חסמים אלה הופכים מאוחר יותר למכשולים שמונעים מאיתנו לחיות במלוא העוצמה של החיוניות שלנו ולשלוט בגוף האנרגטי שלנו.

במשך התוכנית, תקבלו לימוד מהותי ותירגולים שיאפשרו לכם לפתוח, לתעל ולאזן את המטען האנרגטי דרך כל אחת משבע הצקרות. כתוצאה מכך, תראו את עצמכם ואת האחרים דרך עדשה חדשה ומעצימה, ותזכו בארגז כלים שתוכלו להיעזר בו בהמשך.

אנרגיה לבניית מנהיגות

כפי שניקוי רעלים תקופתי יכול להחזיר את הגוף לבריאות, תרגילים שמנקים את הגוף האנרגטי יכולים לפתוח בפניכם אפשרויות חדשות של חיות, יצירתיות, ושמחת חיים.

תהפכו ליוצרים ושותפים רומנטיים יותר טובים, תיטיבו לדבר ולהנהיג, ללמד וליזום.

לימוד זה מתייחס לכל המערכת האנרגטית כמכלול שלם ומראה לכם כיצד לאזן ולמזג את כל הרמות של הקיום שלכם. הסדנה כל כך אפקטיבי משום שהיא ממנפת את הגישה הזו של מערכת שלמה.

הלימוד מציע מסע של טרנספורמציה אמתית בדרך שבה אתם חיים, נושמים, עובדים, מתיחסים ומשחקים, כמו גם פותחת אתכם לאנושיות יותר רחבה, כוללנית וקדושה.

יתכן שלמדתם על האספקטים של שבע הצקרות בתרגולכם הרוחני. אם זאת סביר שרק גירדתם את פני השטח של מה שאתם יכולים ליישם, לבטא, ולשתף ע"י רתימת האנרגיות העמוקות של הגוף-נפש וגילוי איך למטב את המטען האנרגטי.

כאשר תבניו איך באמת לעבוד עם הצקרות שלכם, הן תהפוכנה ל"עדשה מרכזת" של אנרגיה קוסמית. כאשר תוכלו לתרגם את האנרגיות האוניברסליות הגבוהות ביותר עד לחלקים הכי גשמיים ומוחשיים של חייכם, אז תהפכו לסוכנים שקורנים שינוי לטובה.

לא הגיע הזמן שתתחברו לסודות המקודשים של המערכת האנרגטית שלכם, לא רק כדי להפוך לאדם העוצמתי, החי במלואו שתוכננתם להיות, אלא גם כדי לשמש דוגמה לאחרים?

מסע זה בן 8 המפגשים מציע לכם מהפך נפשי-רוחני שמיישר את הפנימיות שלכם עם גופכם. תוך שתמזגו ותאזנו את המערכת האנרגטית שלכם, תוכלו ליישם את השליחות שלכם ביתר שמחה, בשירות האנשים שאותם באתם להנחות, ללמד, לרפא או להוות השראה עבורם.

כאשר תאמרו כן למסע התפתחותי ומרפא  זה, תגלו כיצד ליצור את הבסיס האנרגטי ל:

 • חיים יותר מקורקעים ושופעים בקביעות

 • גישה רבה יותר לרגשות עמוקים אותנתיים

 • מערכות יחסים יותר עסיסיות ולב פתוח

 • יחסי מין יותר מרגשים וממלאים

 • יותר בהירות לגבי עוצמתכם ויעודכם

 • אפשרויות מוגברות ליצירתיות

 • יכולת מורחבת להביע עצמכם בצורה בהירה ומרתקת

 • תירגולים (פיסיים ורוחניים) לכל צקרה כדי לעורר ולאזן את הפנים והחוץ

 • תובנות לגבי פגיעות רגשיות או רוחניות כדי שתוכלו לשחרר אנרגיה חסומה

 • יכולת מורחבת למשוך ולשרת אנשים בעסק שלכם או בעבודתכם

 • תחושה עמוקה יותר של אחדות רוחנית ומלאות

האמת היא שנדרשת הבעה בהירה של כל הרמות של האנרגיה שלכם – חזון, הגות, השראה, לב, עוצמה, תשוקה ושרירים – כדי להביא אפשרות חדשה עבור חייכם.

במובן הזה, מערכת הצקרות אינה רק "מעלית" שעוזרת להתעלות לרמות יותר נשגבות, אלא היא דרך להגשים את המודעות שלכם בצורה יותר תכליתית ולהביא את חלומותיכם אל המציאות.

מה יתרחש ב 8 המפגשים

במפגשים אנחה אתכם בטכניקות שעמדו במבחן הזמן לאיזון, פתיחה, ריפוי ויישור של הזרימה הטבעית של האנרגיה דרך המערכת שלכם. נתחיל בשיחה שתעזור לכם להכיר את האיכויות של הצקרה, לזהות מתי היא בעודף או בחוסר, ואילו תבניות מחשבתיות ורגשיות קשורות לחסימות באותה צקרה. לאחר מכן נתנסה במספר תרגילים שתוכלו לתרגל גם בבית ויעזרו לכם להעמיק את ההתנסות. בחלק השני של המפגש נחווה שיעור קונדליני יוגה שמתמקד ומתעמק בצקרה בה אנו עוסקים באותו מפגש.

כל שיעור, שיחה ואימון בונה בצורה הרמונית על מה שנלמד קודם כדי ליצור הבנה הוליסטית של התרגילים, הכלים והעקרונות שאתם צריכים כדי לממש בחייכם בצורה עקבית אנרגיה שמביאה חיים.

בכל שיעור תקבלו סיכום כתוב של התכנים שיועברו באותו שבוע. תקבלו גם הקלטות של המדיטציות המונחות שנלמד.

מפגש 1: מפגש מבוא  (21 לינואר)

היכרות עם כוח החיים והארכיטקטורה של הנשמה

נתחיל בהקניית ההבנה של כוח החיים כמטען אנרגטי ונלמד כיצד הוא מתנהג. לאחר מכן נכיר את המבנה הבסיסי של מערכת הצקרות וכיצד הצקרות והמטען האנרגטי עובדים ביחד. הבנה זו מהווה את הבסיס לפיתוח יותר מעמיק במודולים הבאים. במודול זה:

 • תקבלו פרספקטיבה חדשה על עצמכם כהוייה אנרגטית

 • תגלו כיצד לעקוב אחר האנרגיה שלכם בעזרת טכניקות פשוטות שאפששר ליישם בכל זמן בכל מקום

 • תבינו כיצד לאזן את האנרגיה, מבלי להיות טעונים יותר מידי או פחות מידי, ומדוע איזון זה חיוני

 • תכירו את הצקרות כמודל לבריאות אופטימלית

 • תבחנו את זרמי האנרגיה הבסיסיים של שחרור והתגשמות שמחיים את הצקרות

 • תקבלו מערכת דיאגנוסטית פשוטה להבנת חוסר איזון בצקרות ע"י עודףאו חוסר בצקרה

 • תחקרו את החשיבות של חיים בליבה – המודעות המתארגנת ביחס לאנרגיה

 • תקבלו טכניקה פשוטה לשחרור אנרגיה חסומה בכל חלק של הגוף

מפגש 2: צקרה ראשונה  (4 לפברואר)

התקרקעות ומשיכת אנרגיה מן האדמה

בצקרה הראשונה הכל מתחיל. האלמנט שלה הוא אדמה, שמייצגת כל דבר מוצק בחיינו. חומר הוא מטען מאוחסן – אנו מתחברים לחומר כדי לקבל אנרגיה ממש כמו ששתי האלקטרודות של התקע מתחברות לשקע בקיר כדי לקבל חשמל. צקרה זו מאפשרת לנו לחוש בטוחים ומוגנים, ומאפשרת לנו ליצור שפע ולשמור על גוף בריא.

הצקרה הראשונה מופעלת דרך הרגליים ובסיס עמד השדרה. היא מספקת את היציבות להמשך העבודה שלנו עם המערכת האנרגטית שלנו ומהווה בסיס חיוני לחייכם.

במודול זה:

 • נגלה איך התקרקעות משחררת פחד וחוסר ביטחון, וממירה את המטען שלהם למשהו שהגוף יכול לעשות בו שימוש אפקטיבי

 • נבחן כיצד הגוף הוא כמו סוללה שאפשר להטעין אותה, וכיצד בעיות משקל קשורות באופן ישיר ליכולת שלכם להניע מטען דרך גופכם

 • נפחת את האספקטים הנקביים והזכריים של התקרקעות ונבין איך כולנו צריכים להשתמש בשניהם ללא קשר למין שלנו

 • נמיר את התגובה ההישרדותית של הילחם, ברח, קפא במקום או התקפל להתקרקעות מוצקה ורתימה של כוח החיים

 • נכיר בחשיבות של התקרקעות אנרגטית של הגוף לפני שמנסים להעביר את המערכת האנרגטית לרמה הבאה.

 • נבין איך לעורר את ערוצי הרגליים דרך טכניקה ממריצה להתקרקעות שאפשר לתרגל בכל זמן

 • נבסס את החשיבות של המבניות כדי לבנות את המטען האנרגטי בגוף

מפגש 3: צקרה שנייה   (18 לפברואר)

תנועה דרך מטען אנרגטי רגשי אל העונג

כולנו מכירים את המטען האנרגטי של רגשות. פחד יכול להגביר את המטען, ובאופן בלתי צפוי להשאיר אותנו מכווצים; כעס יכול לשלח מטען רב עוצמה לעבר מישהו אחר, ולגרום נזק; עצב יכול להשאיר אותנו טובעים בדמעות, מנותקים מהכוח שלנו.

הרגשות הם תנועה של אנרגיה הקשורה לאלמנט המים. רגשות חסומים מובילים לאנרגיה חסומה וקשיחות בגוף, וזה מקטין את הקיבולת שלנו להכיל הנאה. חיוני ללמוד לנהל את הרגשות הללו כדי שהאנרגיה תוכל לנוע בגוף. תלמדו כיצד לעשות זאת מבלי לדכא את הרגשות או מאידך מבלי להיזרק מחוץ לאיזון בגללם. במודול זה:

 • נחקור מה קורה פיסית כאשר רגשות חסומים

 • נגלה איך לשחרר רגשות בבטחה ולקצור את האנרגיה שלהם, מבלי ללכת לאיבוד בביצת הרגשות

 • נקבל תרגילים המחיים את הצקרה השנייה כדי להגביר ולשפר את המיניות

 • נבחן את "הורמוני השמחה" והקשר שלהם למרכז ההנאה במוח

 • נתנסה כיצד לשמר את זרימת האנרגיה דרך אלמנט המים של הצקרה השנייה

 • נגלה שתרגום של השם של הצקרה השנייה – סוודיסטנה, משמעו "המקום המתוק של עצמי" וכיצד לבוא מתוך המקום של עצמכם בליבת גופכם

 • נחקור איך להשתמש בקטבים ובהבדלים כדרך להרחיב את תנועת האנרגיה

מפגש 4: צקרה שלישית  (4 למרץ)

הטענת מצבר הכוח שלכם כדי ליצור יותר אפקטיביות

הצקרה השלישית היא המקום בו הדברים מתחילים להתבשל עם אנרגית האש. כאן אנו נכנסים לכור ההיתוך כפי שהאש ממירה חומר לחום, אור ואנרגיה. היא נקראת צקרת הכוח, והכוח שיש לנו קשור ישירות לכמןות האנרגיה שאנו יכולים לייצר, וגם ליכולתנו לנהל את האנרגיה ביעילות.

ניהול הכוח שלנו דורש תיעול של האנרגיה לתוך הכוונה שלכם דרך הרצון. התכנות שיש לנו סביב נושא הכוח לגמרי קובע אם נעשה זאת במיומנות או שנבזבז א האנרגיה היקרה שלונ על חסימות והסחות דעת. במודול זה:

 • נקבל תהליך פשוט בן שתי דקות להרים את האנרגיה מתי שאתם זקוקים לה

 • נגלה את הקשר בין חומר לתנועה כדי לייצר אנרגיה

 • נרתום את הכוונה לידי רצון חזק ואפקטיבי

 • נבחן איך לאזן את הכוח כדי להשתמש בו במלואו במאור פנים

 • נזהה את החסמים של דחיינות או קורבנות שעוצרים אותנו ממימוש מלוא עוצמתנו

 • נלמד תרגילים פוטנטיים של ביואנרגיה שמפעילים את הצקרה השלישית

מפגש 5: צקרה רביעית   (18 למרץ)

פתיחת הלב למטען האנרגטי של אהבה

אהבה היא כנראה המטען האנרגטי הכי עוצמתי שיש, זה שכולנו עורגים אליו. אך היא גם הפגיעה ביותר, שכן צקרת הלב היא המרכז של כל מערכת הצקרות – השער החיוני לליבת הנשמה. רוב האנשים מגוננים על ליבם כדי להמנע מלהיפגע, אך בעשותם כך הם חוסמים את ההתרחבות של הלב למלוא המטען האנרגטי.

כולנו מכירים את התבניות של מטען תגובתי וכיצד הוא מתפתח במערכו יחסים ומחבל האופן חמור באהבה ואינטימיות. כיצד תאפשרו לצקרת הלב להיפתח במלואה למטען האנרגטי של אהבה תוך הימנעות מהטריגרים שמפעילים את ההגנות שלכם? במודול זה:

 • נבחן את התפקיד החיוני שמשחקת הנשימה בהבאת המטען האנרגטי ללב

 • נקבל טכניקה פשוטה להיכנס לתהודת לב עם עצמכם או עם אחרים

 • נגלה דרכים בהן זוגות מעבירים מטען אנרגטי זה לה לטובה או לרעה וכיצד למקסם אינטימיות ולהפחית למינימום ניכור

 • נלמד סדרה עוצמתית של תרגילים שמגדילה את המטען האנרגטי בכל צקרה דרך הנשימה

 • נחקור כיצד שחרור של מטען אנרגטי מרשה ללב להתרכך, ומאפשר לו להכניס יותר אהבה

 • נשתעשע בתנוחות ממריצות וכיפיות בזוגות שפותחות את בית החזה ומגבירות את החיבור

מפגש 6: צקרה חמישית   (1 לאפריל)

המטען האנרגטי של יצירתיות וביטוי עצמי

הצקרה החמישית, המוכרת גם כצקרת הגרון, היא הדרך האישית שלך לתקשורת בהירה וביטוי עצמי יצירתי. אולם צקרה זו הממוקמת בגוף בחלק הצר ביותר שבין הכתר ובבסיס, יכולה להפוך לצואר בקבוק שבו האנרגיה יכולה להלכד, וזה חוסם גם את התקשורת וגם את היצירתיות.

כאשר אנו נחושים לומר את האמת שלנו, ההפעלה של צקרה זו יכולה להיות כל כך עוצמתית שהתקשורת שלנו מביאה יותר מידי מטען – כמו כאשר אנו משחררים כעס שהחזקנו זמן רב, או דמעות. בזמנים אחרים, הגרון נסגר ואנו חוששים לומר את האמת שלנו, או אפילו לא יודעים מהי אותה אמת. ככל שפותחים את החסימות בצקרה זו, כך היצירתיות והתקשורת תזרום. במודול זה:

 • נבין מה לעשות כאשר התקשורת שלך נושאת רגשות אגורים ואיך לבוא לכדי איזון

 • נקבל תרגילים פשוטים לשחרר מתח בצואר ובלסת

 • נתרגל תרגילים שפותחים את הכתפיים ופותחים את הצואר

 • נחקור תרגילי כתיבה שיכולים לעזור לך לפרוק את המטען של האמת שלך לפני שהוא פוגע במישהו אחר

 • נגלה איך המטען שלך יכול לומר לך מתי האמת היא אותנטית ומשמעותית

 • נשתמש בטכניקות של קול כדי לרכך את הצפיפות בגוף ולשפר את התהודה התדרית

מפגש 7: צקרה שישית   (22 לאפריל)

המטען האנרגטי של תובנה וחזון

כאשר החסמים בצקרות הנמוכות הוסרו, המטען האנרגטי יכול לזרום כלפי מעלה לקראת תודעה גבוהה יותר. כאשר הוא חודר לצקרה השישית, המוכרת גם כעין השלישית, האנרגיה נתפשת כאור הפנימי הבוהק. כאן אנו יכולים להתכונן לראיה שמעבר, זכרון, דמיון, ויצירה של חזון שיאיר את דרכנו.

המטען האנרגטי בדרך כלל רוצה לגרום לנו לתנועה ולפעולה, אולם מה יקרה כאשר נרתום את העוצמה של השקט ונאפשר למטען הזה להאיר את העולם הפנימי? במודול זה:

 • ניעזר בכוח של הדמיה כדי להכוין את האנרגיה שלנו לעבר המטרות שלנו

 • נזין את העולם הפנימי שלנו דרך תרגיל של שתיית אור לתוכנו

 • נפנה את המבט כלפי החיובי כדי להגביר את האור בחיינו

 • נשתמש בכוחות של הדמיון כדי ליצור בריאה משמעותית

 • נעצים את הכוח של היופי ההרמוני כדי להתקרב לאלוהי

 • נחקור כיצד המטען האנרגטי של מה שאנו רואים תלוי בפענוח שאנו נותנים וכיצד נוכל לנטרל את המטען כדי שנראה בבהירות ובאוביקטיביות

מפגש 8: צקרה שביעית   (7 למאי)

השבת מטען אנרגטי למקור ופתיחה אל האלוהי

אולטימטיבית, מטען אנרגטי קיים בכל דבר. הוא נמצא במרומים, בשמש, בעצים ובאויר, כמו גם בתוכנו.

אפשר לראות התנסות רוחנית כחוויה של להיות מלא במטען אנרגטי שזורם בחופשיות דרך הגוף, מבלי לחוש נפרדות מכל היש, בחיבור לנשגב.

הסרת החסמים בצקרות הנמוכות מרצפת את הדרך, אולם להיפתח למלוא העוצמה של האנרגיה יכולה להיות חוויה אינטנסיבית, אפילו קשה להכלה אם לא הכננו את הקרקע כמו שצריך לפני כן.

מדיטציה ויוגה הם התרגולים אשר מספקים את ההכנה, אך כיצד הם עובדים עם אנרגית החיים שנפתחנו אליה במשך הקורס? הרבה פעמים אנשים מתקשים למדוט מפני שיש בהם יותר מידי מטען אנרגטי שלא מאפשר להם לשבת בדממה. במודול זה:

 • נחווה כיצד רמה מאוזנת של אנרגיה מאפשרת לחוויה של מדיטציה להעמיק לתוך עונג

 • נחקיר כיצד הנשגב משחק עמנו מחבואים כדי שנמשיך לרצות להתבונן במסתורי

 • נגלה טכניקות להשקיט את המיינד תוך שמירה על מלוא המטען האנרגטי כדי להעצים את ההתנסות הרוחנית

 • נתרגל הבאת הרוח האלוהית לתוך הצקרות שלנו כדי להתחיל את הזרימה של ההגשמה

 • ניפתח להדרכה דרך התמסרות למטען האנרגטי העצמי

 • נחבר את כל הצקרות ונגלה את התפקיד של הקונדליני בדרך להתעוררות

תלמידים מספרים

שעורי היוגה עם יעל מאוד מעמיקים ומורגשים בגוף וברוח, יעל מביאה עמה ידע רב וכל שיעור מלווה בהסבר ובמדיטציה מתאימה. כרגע אנו במסע מרתק לאורך הצ'אקרות בגוף. ובזכות ההתמקדות הזו בכל חודש על צ'אקרה אחרת, אני ממש מרגישה את האיכות השונה של כל מרכז אנרגיה.  התרגול הוא גם אינטנסיבי ותנועתי כפי שאני אוהבת. ואישית אני מאוד מתחברת לשקט ולרוגע שמביאה יעל לשיעורי היוגה. בעיני זו האיכות המתבקשת שתהיה למורה כדי שהתרגול יהיה עמוק וטוב. ממליצה בחום לחוות את הקונדליני יוגה עם יעל.

                                                                                                                       רננה בר-אילן

על המנחה יעל סאט ביר

יעל היא מורה לקונדליני יוגה מעל עשר שנים ותזונאית הוליסטית מוסמכת בוגרת מכון באומן שבארה"ב. היא תלמידה בתוכנית של הפשטות שבאלוהות ובמסגרת זו עוסקת בהתפתחות רוחנית ועבודה עם המערכות האנרגטיות של הגוף. היא למדה את שיטת הביואנרגיה של רפי רוזן, והשתלמה בקורס על הצקרות אצל אנודיאה ג'ודית. כמו כן, יעל היא נציגה של עמותת MammAlive בישראל ובמסגרת זו מנחה סדנאות למניעת סרטן שד ולתמיכה בהחלמה.

bottom of page