top of page
נרשמתי לסדנת  "עכשיו תורי" - אישה בריאה בעולם המודרני 
את מתעוררת בבוקר מהשעון המעורר, ממהרת לארגן את הילדים והסנדויצ'ים לבית הספר, מסיעה את הילדים לגן ולבית הספר, ואחר כך נתקעת בפקקים בדרך לעבודה.
"אני רוצה לדעת שעשיתי את הכי טוב למעני."
בעבודה את נדרשת להיות אחראית, נחמדה, יצירתית, וגם לעמוד בלוחות זמנים בלתי אפשריים. בסוף היום את שוב ממהרת לאסוף את הילד מהצהרון, שוב נתקעת בפקקים, מסיעה לחוגים ולחברים. 
בערב את עם הכביסה והבישולים, מנסה להיות קצת נחמדה אל בן הזוג.
כנשים, אורח החיים המודרני דורש מאיתנו לטפל בכולם - בילדים, בבן הזוג, בהורים המבוגרים, ולא נשאר לנו זמן ופניות לטפל בעצמנו. אין פלא שכל כך הרבה נשים מתמודדות עם אתגרים בריאותיים: בעיות פריון, כאבי מחזור, עייפות, עצבנות, דיכאון וחרדה, פיברומיאלגיה, מחלות אוטואימוניות וסרטן השד.

בואי לעשות משהו למען עצמך

בואי לגלות אילו תחומים בחייך צמאים שתעניקי לעצמך כבר כעתלכולנו, נשים בעולם המודרני, יש מה ללמוד ולהבין למה זה קורה לנו ומה בחיים שלנו מבקש איזון. 

מה עומד להתרחש?

סדנת "עכשיו תורי" היא חווייתית, המתייחסת לכל הרבדים של בריאות האישה: בריאות פיזית, איזון רגשי ומימוש עצמי. התוכנית תומכת במשתתפות בתהליך של התעוררות, העצמה עצמית והתפתחות ומקיפה אורח חיים, תזונה, תרגילי נשימה, טכניקות של יוגה ומדיטציה להרפיה ועבודה רגשית-רוחנית. 

הסדנה תינתן בשני חלקים בני 6 מפגשים. מפגשי החלק הראשון -

מפגש ראשון: מבוא – מי אני כאישה? 

במפגש זה נסתכל על האתגרים שעומדים בפנינו כנשים, נבין איפה יש סטרס בחיים שלנו וכיצד ניתן להתמודד עימו.

מפגש שני: שיפור הזרימה הלימפאטית

במפגש זה נכיר את המערכת הלימפאטית, נבין את תפיקה החשוב בשמירה על הבראות ונלמד שיטות שונות לתמוך בה. פעילות גופנית עוזרת להזרמה הלימפאטית. נראה כיצד נוכל לשלב פעילות מהנה באורח החיים.

מפגש שלישי: להתמצא במבוך ההורמונים

ההורמונים אחראים על תפקודים רבים בגוף, גדילה, מטבוליזם, רעב ושובע, תגובת הילחם וברח, פריון ועוד. אצל רבים מאיתנו האיזון העדין של מערכות אלה הופר. דרך שיחה ושאלונים ננסה להבין מה דורש איזון ונלמד דרכים לאזן את ההורמונים השונים.

מפגש רביעי: ההורמונים הנשיים

במפגש זה ניכנס יותר לעומק למחזוריות ההורמונים הנשיים, ומה קורה לקראת גיל המעבר ואחריו. נכיר אסטרטגיות לשמור על בריאות הורמונאלית ולהמנע מתופעות של חוסר איזון כמו מחזור כבד, כאבי ראש שמופיעים בסמוך למחזור, עצבנות, תופעות גיל המעבר, וגם מניעה של סרטן השד.

מפגש חמישי: תזונה לבריאות מיטבית

נעשה סדר בכל ההמלצות התזונתיות ונבין מה באמת חשוב, מה כדאי לאכול וממה כדאי להמנע.

מפגש שישי: אסטרטגיות תזונתיות לאיזון מערכתי

במפגש זה נדבר על נדנדת הסוכר ואיך לאזן את רמת הסוכר בדם, נבין מהי חומציות יתר מטבולית והשפעותיה (למשל אוסטיאופורוזיס) וכיצד לאזן את החומציות בגוף. לבסוף נדבר על תוספי תזונה.

החלק השני של הסדנה ינתן במועד מאוחר יותר ויכלול את הנושאים הבאים:

  • לרפא את כדור הארץ, לרפא את עצמנו

  • אסטרטגיות לניקוי רעלים

  • העצמת מערכת החיסון

  • ותחושת התכלית בחייםלהצית מחדש את הלהט 

  • לחיות מתוך הודיה, משמעות ותפילה

  • לחיות כאישה קורנת

סדנה ברמה בינלאומית

תוכנית הסדנה פותחה על ידי .Sat Darham Kaur N.D נטורופתית ויוגית קנדית עם שנים של נסיון בעבודה עם נשים והנחית סדנאות לבריאות האישה. הסדנה מקודמת על ידי עמותת Mammalive, עמותה בינלאומית שפועלת בצפון אמריקה, דרום אמריקה, אירופה, אסיה, ועכשיו גם אצלינו בישראל. חוו את התוכנית משתתפות רבות מרחבי הגלובוס, התוכנית עובדת! 

יעל שחם גפני שמנחה את סדנאות MammAlive בישראל, היא יועצת תזונה הוליסטית ומורה לקונדליני יוגה,

מעמיקה בתהליכי התפתחות רגשית ורוחנית בשיטות מגוונות מזה 15 שנה.

לקבלת תוכנית הסדנה ואת המועד והמיקום הקרוב מוזמנת להשאיר את פרטיך בטופס הירוק ואתקשר אליך.

bottom of page